Horn Distribution S.A. nowym dystrybutorem iFi w Polsce

Horn Distributon poninformował, że od początku października jest nowym dystrybutorem urządzeń marki iFi Audio w Polsce.

iFi Audio z siedzibą w Southport w Wielkiej Brytanii swoje korzenie ma w highendowej marce Abbingdon Music Research (AMR). iFi specjalizuje się w produkcji przenośnych, biurkowych i lifestylowych produktów audio. Dystrybutor pisze:

Światowej klasy zespoły projektowe odpowiedzialne za rozwój sprzętu i oprogramowania oraz podejście „music first” (tłum. „muzyka przede wszystkim”) pozwalają iFi Audio tworzyć zaawansowane urządzenia audio oferujące nowy poziom designu, funkcjonalności i wydajności w swoich przedziałach cenowych. Od momentu powstania iFi Audio w 2012 roku, produkty firmy zdobywają wiele nagród na całym świecie, gruntując pozycję marki jako jednej z najszybciej rozwijających się w swojej dziedzinie.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Wszystkie, dostępne w Polsce, urządzenia iFi znajdą państwo na stronie dystrybutora → www.HORN.pl. Przy tej okazji zaprasza on do odwiedzenia w dniach 28-30 października br. stoiska na wystawie Audio Video Show 2022, które znajdzie się na stadionie PGE Narodowym, w Strefie Słuchawkowej na 1. piętrze. Jam czytamy, „przedstawiciele marki zaoferują Państwu możliwość sprawdzenia produktów iFi w akcji, we współpracy z wiodącymi markowymi słuchawkami”.

iFi-AUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne