„High Fidelity” № 222 ⸜ PAŹDZIERNIK 2022 – zapowiedź

Wiemy już, co znajdzie się w październikowym wydaniu „High Fidelity”.

Na jego okładce znalazł się najnowszy wzmacniacz zintegrowany ASK firmy Bladelius. Będzie to jego światowa premiera. Drukowaną wersję tego testu dla kolekcjonerów można będzie otrzymać w czasie wystawy Audio Video Show 2022, która odbędzie się w dniach 28-30 października w Warszawie. Będziemy na niej obecni.

Już teraz zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 28 października, w piątek, w sali Tulip 1 w Hotelu Golden Tulip. WOJCIECH PACUŁA wraz z DIRKIEM SOMMEREM, redaktorem naczelnym niemieckiego magazynu HIFISTATEMENT.net poprowadzą warsztaty dotyczące taśmy analogowej i jej kopii – cyfrowych i analogowych. Więcej informacji wkrótce.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W 222. numerze „High Fidelity” znajdą się testy systemu okablowania  Crystal Cables, topowego kabla zasilającego AC firmy AudioPhase, transport plików audio Musical Fidelity, platforma antywibracyjna japońskiej firmy TiGLON, trzy przetworniki D/A: API, Weiss oraz MuzgAUDIO. Z Włoch przyjadą do nas kolumny Care Orchestra, a w serii „THE EDITORS” spotkamy się z ANDRIJĄ ĆURKOVIĆEM, naczelnym chorwackiego magazynu „Hi-Fi Media”.

Wspomniałem o okładce – to nasz hołd dla szwedzkiej myśli technicznej. Mike Bladelius, właściciel marki Bladelius, jest jej znakomitym przedstawicielem. Z drugiej jednak strony to nasz wyraz poparcia dla walczącej Ukrainy i podziękowanie dla Szwedów za ich pomoc. Mamy nadzieję, że pomożecie nam państwo w tym, aby w czasie AVS była ona jak najlepiej widoczna.

Już teraz zapraszamy do lektury!

HIGHFIDELITY.pl

tekst redakcja

okładka Piksel Studio/„High Fidelity”

«●»

Poprzednie

Następne