„High Fidelity” na AVS 2022. Rozkład jazdy

Już niedługo startuje warszawska wystawa Audio Video Show. Przedstawiamy nasz rozkład jazdy.

W dniach 28-30 października Audio Video Show 2022 ponownie zagości na PGE Narodowym oraz w hotelach Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip. Na odwiedzających czeka: 170 sal prezentacyjnych, 600 marek, ponad 150 wystawców – to wszystko w ciągu trzech dni.

Do startu 24. edycji Audio Video Show – drugiej co do wielkości w wystawy sprzętu audio i wideo oraz kina domowego w Europie – zostały tylko dwa tygodnie. Jak informuje organizator, 150 wystawców już czyni przygotowania do montażu 600 marek w lożach PGE Narodowego i apartamentach hoteli Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

„High Fidelity” na AVS 2022 – rozkład jazdy

Obecność „High Fidelity” jest dla nas oczywistością. Od lat jesteśmy patronem medialnym wydarzenia i przy tej okazji spotykamy się z państwem na pokazach i warsztatach, w trakcie których możemy się bliżej poznać, porozmawiać i pożartować. Także i w tym roku chcielibyśmy państwa zaprosić na spotkanie z nami i to przy czterech okazjach.

Co: Wręczenie nagrody STATEMENT in High Fidelity za Raidho X1t

Kiedy: Piątek, 12.15,

Gdzie: PGE Narodowy, poziom 1. – Książęca, Skybox 130-133.

Co: Wręczenie nagrody STATEMENT in High Fidelity za Crystal Cable Art Series da Vinci

Kiedy: Piątek, 17.00, Hotelu Tulip

Gdzie: Hotel Tulip, sala TULIP 1

Co: Warsztaty TAŚMA vs DSD

Kiedy: Piątek, 17.00, Hotelu Tulip

Gdzie: Hotel Tulip, sala TULIP 1

Co: Warsztaty CYFROWY ANALOG

Kiedy: Sobota, 18.00, Hotelu Tulip

Gdzie: Hotel Radisson Blu Sobieski, sala Husaria

  1. STATEMENT in High Fidelity

Zaczynamy w piątek o godzinie 12.15 na PGE Narodowy, czyli na stadionie. Wręczymy tam międzynarodową nagrodę STATEMENT in High Fidelity, przyznawaną przez redakcje HIFISTATEMENT.net oraz „High Fidelity”.  Tym razem otrzyma ją przedstawiciel firmy Raidho, za kolumny Raidho X1t. Jeśli macie państwo tylko taką możliwość, to zapraszamy, będzie nam bardzo miło. Spotkanie odbędzie się w jednym z pokoi polskiego dystrybutora marki, firmy HORN, na poziomie 1 – Książęca, Skybox 130-133.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Wręczenie drugiej nagrody, dla firmy Crystal Cable za system okablowania Art Series da Vinci będzie miało miejsce w Hotelu Tulip i godzinie 17.00. Na spotkaniu obecni będą Gabi oraz Edwin van der Kley, właściciele marek Crystal Cable oraz Siltech, który odbiorą nagrodę.

  1. Warsztaty TAŚMA vs DSD

Wręczenie nagrody otworzy warsztaty. Spotkanie poprowadzi WOJCIECH PACUŁA wraz z redaktorem naczelnym magazynu HIFISTATEMENT.net, DIRKIEM SOMMEREM, oraz MICHAELEM VORBAU, dyrektorem działu „Tape” AAA (Analogue Audio Association), niemieckiej organizacji skupiającej firmy związane z analogową reprodukcją dźwięku.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
MICHAEL VORBAU, Analogue Audio Association

W czasie spotkania posłuchamy nowej płyty przygotowanej przez Dirka – DEPHAAZ Garage Pompeuse. To całkowicie analogowe nagranie i będziemy go słuchali z kopii taśmy „master”. Porównamy go przy tym z plikami DSD.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
DIRK SOMMER, HIFISTATEMENT.net, Sommelier du Son
  1. Warsztaty CYFROWY ANALOG

Kolejne spotkanie odbędzie się w sobotę o godzinie 18.00 w Hotelu Radisson Blu Sobieski w sali Husaria, zajmowanej przez firmę Pylon Audio. Będzie ono okazją do posłuchania nowych kolumn Jade 20 w wersji HIGH FIDELITY, przygotowaną specjalnie z okazji 18. rocznicy powstania pisma; recenzja wersji podstawowej → TUTAJ. Spotkanie to ma być początkiem „Tour” po Polsce, w czasie którego odwiedzimy kilka miast i na całkowicie polskim systemie (Pylon + Fezz Audio + Muarach) posłuchamy płyt LP nagranych w różnych cyfrowych technikach – Denon PCM, ProDigi, DASH, ADAT, RADAR, DAT i DAW (PCM i DSD).

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
  1. OKŁADKI

Naszą tradycją jest też drukowanie okładek magazynu. Ich reprodukcje znajdziecie państwo w salach producentów i dystrybutorów, a ich grafiki można podejrzeć w zakładce ARCHIWUM na głównej stronie „High Fidelity”. W tym roku można będzie znaleźć jedenaście okładek, ponieważ grudniowej jeszcze nie znamy. Jeśli chcą się państwo z nami zabawić, to zachęcamy do robienia sobie z okładkami zdjęć, najlepiej z przedstawicielami danej firmy. Przysyłajcie je do nas, a my opublikujemy je w osobnym artykule w tym miejscu, będzie nam bardzo miło!

Dodajmy, że na AVS 2022 rozdawany będzie drukowany test wzmacniacza Bladelius ASK.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

INFORMACJE OGÓLNE O WYSTAWIE

Kiedy
  • Piątek, 28 października 2022 ⸜ 12:00 – 20:00
  • Sobota, 29 października 2022 ⸜ 10:00 – 20:00
  • Niedziela, 30 października 2022 ⸜ 10:00 – 18:00
Gdzie
  • PGE Narodowy ⸜ Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa
  • Hotel Radisson Blu Sobieski ⸜ Plac Artura Zawiszy 1, Warszawa
  • Hotel Golden Tulip ⸜ ul. Towarowa 2, Warszawa

TYLKO AUDIO:  Hotel Radisson Blu Sobieski oraz Hotel Golden Tulip

AUDIO + KINO DOMOWE + SŁUCHAWKI: PGE Narodowy

Bilety

Bilety, jak rok temu, można kupić online na stronie organizatora, aby nie stać w kolejkach. Specjalna aplikacja targowa na smartfony dostępna będzie w sklepach Google i Apple App Store.

HIGHFIDELITY.pl

«●»

Poprzednie

Następne