HIGH END 2022. Pierwsza pokovidowa wystawa w Monachium już wkrótce

Organizator wystawy HIGH END w Monachium, HIGH END SOCIETY Service GmbH, potwierdził termin jej tegorocznej edycji: 19-22 maja 2022 roku.

Jak czytamy: „Już prawie czas: od 19 do 22 maja targi HIGH END® 2022 odbędą się na terenach wystawowych MOC Event Center w Monachium”. Impreza ta odbędzie się po dwóch latach przerwy i ma „połączyć międzynarodowy świat ekspertów i profesjonalistów hi-fi”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Po raz pierwszy na tegorocznej imprezie odbędą się dwa dni branżowe, podczas których całe targi skupią się na biznesie B2B. W weekend HIGH END 2022 będzie również otwarty dla szerokiej publiczności. Organizator oczekuje się, że na wystawie pojawi się około 500 firm z 40 krajów. Ta imponująca liczba rezerwacji jest tej samej skali, co ostatnia wystawa z 2019 roku i

„Ludzie chcą ponownie spotkać się „twarzą w twarz” i nie mogą się doczekać, aby w końcu osobiście doświadczyć produktów po tak długim okresie separacji”, mówi Stefan Dreischärf, dyrektor zarządzający organizatora imprezy, firmy HIGH END SOCIETY Service GmbH. „Nie tylko przegapili biznesową stronę rzeczy, ale także, w szczególności, kontakt osobisty”.

Ostatnie dwa lata pokazały, że targi odgrywają istotną rolę w nawiązywaniu i promowaniu relacji biznesowych. Konkurencja, pozyskiwanie klientów, badania rynku, innowacyjność, inspiracja, doświadczenia i uwaga mediów – wszystko to będzie możliwe ponownie na wiodących targach branży audio w tym roku. Aby zapewnić firmom maksymalny sukces, na tegorocznym HIGH END dzień otwarcia, a także piątek będą zarezerwowane dla zwiedzających z branży – po raz pierwszy. Zalety tej koncepcji są oczywiste: spotkania z klientami mogą odbywać się bez presji czasu i łatwiej będzie rozproszyć przepływ odwiedzających.

Fani hi-fi i melomani będą oczywiście mieli również możliwość dalszego zgłębiania swojej pasji podczas dwóch dni, w których impreza jest otwarta dla szerokiej publiczności. Najważniejsze wydarzenia zaplanowane na tegoroczną imprezę obejmują specjalistyczne prelekcje i prezentacje w ramach serii wykładów HIGH END KOLLEG, podczas których eksperci branżowi podzielą się swoją wiedzą na różne tematy ze świata audio.

Portfolio marek reprezentowanych na targach obejmuje nie tylko znane na całym świecie branżowe wagi ciężkie, ale także małe niezależne firmy i młode start-upy. Tegoroczne wydarzenie obejmie również strefę słuchawek, w której odwiedzający będą mogli sprawdzić i przetestować produkty w bezpośrednim porównaniu.

Alan Parsons

Twarzą HIGH END w 2022 roku będzie Alan Parsons, który początkowo zgodził się być gościem honorowym targów, które miały odbyć się w 2020 roku. Wyjątkowy muzyk jest powszechnie znany jako prawdziwy mistrz dobrego brzmienia i od dziesięcioleci cieszy się światowym sukcesem.

„Alan Parsons uosabia połączenie muzyki i technologii jak nikt inny”, wyjaśnia Stefan Dreischärf. „Dzięki swojej doskonałej technologii nagrywania odnosi niezwykłe sukcesy w przenoszeniu magii swoich kompozycji do naszych salonów”.

Nowe targi dostawców IPS – International Parts & Supply łączą to, co do siebie należy. Odbywające się w wydzielonej części MOC Event Center równolegle z HIGH END 2022 wydarzenie oferuje producentom części zasilających dla branży hi-fi idealną platformę do nawiązania bezpośredniego kontaktu z ich klientami i zaprezentowania swoich produktów w dostosowanej do potrzeb prezentacji swoim grupom docelowym.

Bezpieczeństwo

Chociaż pandemia Covid-19 wydaje się obecnie wygasać, organizator imprezy trzyma się swojego planu ograniczonej liczby gości i dbania o higienę. „Czy to wystawcy, goście czy personel, wszyscy powinni czuć się na targach całkowicie bezpiecznie i komfortowo”, podkreśla Stefan Dreischärf. Aby spełnić te wymagania wyznaczono większe rozmiary minimalne dla stoisk targowych, szersze korytarze i wyraźnie oznaczone trasy przez hale. Co więcej, wszyscy uczestnicy są zobowiązani do wcześniejszej rejestracji online. Bilety dla zwiedzających branżowych i szerokiej publiczności dostępne są od początku kwietnia wyłącznie w sklepie internetowym.

Fakty

Gdzie: MOC München, Lilienthalallee 40, 80939 Munich/Germany

Kiedy: 19-22 maja

Godziny otwarcia:

– czwartek + piątek – 10.00-18.00 (tylko branża)

– sobota: 10.00-18.00

– niedziela: 10.00-16.00

Organizator:

HIGH END SOCIETY Service GmbH
Vorm Eichholz 2g
42119 Wuppertal
tel.: +49 202 702022
info@highendsociety.de

www.HIGHENDSOCIETY.de

tekst red./mat. prasowe
foto mat. prasowe
»●«

Poprzednie

Następne