Słuchawki HiFiMAN Edition XS w przedsprzedaży w salonie Q21

Salon Q21,mający swoją siedzibę w Pabianicach, poinformował o przedsprzedaży najnowszych słuchawek amerykańskiej firmy HiFiMAN.

Edition XS to konstrukcja zbudowana na bazie swojego poprzednika – Edition X, jednak rozbudowana o kilka ważnych ulepszeń.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Przede wszystkim znajdziemy w nich technikę STEALTH MAGNET, która – jak czytamy w komunikacie prasowym – radykalnie zmniejsza turbulencje i dyfrakcje fal dźwiękowych, a to „objawia się czystszym, dokładniejszym brzmieniem i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny”.

Drugą zmianą jest zastosowanie ultracienkiej membrany NEO, co „przekłada się na znacznie szybszą reakcję i jeszcze bardziej szczegółowe obrazowanie”.

Poza tym w Edition XS znajdziemy asymetryczne nausznice, które dostosowują się do kształtu głowy oraz opatentowany system obudowy o nazwie WINDOW SHADE, który nie tylko chroni przetwornik przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale przede wszystkim tłumi zewnętrzne odbicia dźwięku. Nowy pałąk z zewnątrz pokryty jest czarnym, matowym materiałem, a jego wnętrze wypełnia pianka z pamięcią kształtu.

Dostępność i cena

Najnowszy model słuchawek HiFiMAN Edition XS dostępny będzie w sprzedaży pod koniec lutego 2022 roku. Już teraz można skorzystać z oferty przedsprzedaży, gwarantującej obniżenie ceny do 2399 zł. (zamiast 2695 zł.) oraz otrzymanie słuchawek w pierwszej dostawie. Szczegóły oraz oferta handlowa dostępne są pod linkiem www.Q21.pl.

Adres

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

HIFIMAN.com

tekst red./mat. prasowe

zdjęcia mat. prasowe

Poprzednie

Następne