„Hi-Fi News” Vol. 67 No. 4 ⸜ April 2022

W sieci znalazła się już zapowiedź najnowszego wydania brytyjskiego magazynu „Hi-Fi News”.

W kwietniowym numerze redakcja przyjrzy się ponad 400 nowym płytom, które zostaną przygotowane na Record Store Day, który w tym roku będzie miał miejsce 23 kwietnia. Zapowiedziano albumy takich artystów jak Taylor Swift, Alice Cooper, Joni Mitchell, Steve Hackett, a nawet Motorhead.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Na Record Store Day 2022 dostępne będą też dwie nowe propozycje z archiwów Bowiego, Ep-ki Brilliant Adventure i Toy, zarówno na winylu, jak i na CD.

To piętnaste doroczne RSD jest wyjątkowe nie tylko ze względu na ilość płyt, które mają się pojawić, ale także dlatego, że będzie to powrót do fizycznego wydarzenia po „kroplach” RSD, które zostały narzucone w czasie pandemii.

Wśród testów w nowym HFN warto zwrócić uwagę na Melco N10/2, flagowy serwer/odtwarzacz plików tej firmy, wzmacniacz Marantz 40n zintegrowany z odtwarzaczem plików oraz na przetwornik cyfrowo-analogowy Chord Electronics Mojo Mk 2. Dodajmy, że na okładce znalazły się piękne kolumny Perlisten S7t SE.

Przypomnijmy, że na naszych stronach znajdą państwo wywiad z jednym z najważniejszych dziennikarzy tego tytułu, KENEM KESSLEREM. Jest on autorem serii monografii poświęconych firmom audio. Jeśli chcecie państwo poznać go bliżej, zobaczyć, z jakimi urządzeniami pracuje, zachęcamy do lektury wywiadu, jaki udzielił „High Fidelity” w serii „THE EDITORS” (czytaj TUTAJ).

 Zapraszamy do lektury!

 → www.HIFINEWS.com

tekst red./mat. prasowe
zdjęcia mat. prasowe
galeria

Poprzednie

Następne