„HI-FI NEWS” Vol. 67 No. 11 ⸜ November 2022

Listopadowe wydanie magazynu „Hi-Fi News” już niedługo w sprzedaży.

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o zamknięciu brytyjskiego pisma „Hi-Fi World”. Po tym, jak informacja rozeszła się po sieci coraz więcej czytelników zadaje pytanie, czy to znak, że pisma drukowane tracą swoją uprzywilejowaną pozycję. Naszym zdaniem nie do końca, ponieważ druk daje ma zalety, których pisma internetowe nie dysponują. Być może jest tak, że rynek wymusza korektę, zachowując silne, oparte na zdrowych podstawach ekonomicznych tytuły. A jednym z nich wydaje się „Hi-Fi News”, obecnie najważniejsze brytyjskie pismo audio.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W listopadowym numerze HFN znajdziemy na okładce system Lina firmy dCS: odtwarzacz plików, DAC i wzmacniacz słuchawkowy. Być może jest on „odpowiedzią” na jednoczęściowe urządzenie firmy Naim, Uniti Atom Headphone Edition. Poza tym przeczytamy recenzje wzmacniacza dzielonego Exposure 5510, gramofonu Pro-Ject Debut Pro (test w „High Fidelity” → TUTAJ), wkładki gramofonowej Clearaudio Jubilee, kolumn Lowther Almira. Poza tym: Avid Reference Three, Emotiva BasX TA1, DS Audio ES-001, Canor Precision Tube DAC 2.10.

Przypomnijmy, że na naszych stronach znajdą państwo wywiad z jednym z najważniejszych dziennikarzy tego tytułu, KENEM KESSLEREM. Jest on autorem serii monografii poświęconych firmom audio. Jeśli chcecie państwo poznać go bliżej, zobaczyć, z jakimi urządzeniami pracuje, zachęcamy do lektury wywiadu, jaki udzielił „High Fidelity” w serii „THE EDITORS” (czytaj → TUTAJ).

Zapraszamy do lektury!

  → www.HIFINEWS.com

tekst red./mat. prasowe

zdjęcia mat. prasowe

galeria

«●»

Poprzednie

Następne