Harman Kardon Citation One MK III. Głośnik bezprzewodowy z AirPlay i Chromecast Built-in

Firma Harman Kardon wprowadza do sprzedaży głośnik bezprzewodowy Citation ONE MK III. Wyposażony on został w przydatne funkcje, w tym AirPlay i Chromecast Built-in, co umożliwia dostęp do ponad 300 usług strumieniowania muzyki w jakości HD.

Wygodną funkcję sterowania głosem, która pomaga w obsłudze urządzeń kina domowego i muzyki, zapewnia Asystent Google.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Harman Kardon Citation ONE MK III wygląda naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości wełna mieszana, którą został obleczony, wykonana została przez markę Kvadrat i jest ona odporna na zabrudzenia oraz trudnopalna.

Jeśli głośniki serii Citation zostaną ustawione w różnych pomieszczeniach, można będzie stworzyć za ich pomocą system multiroom, w ramach którego ten sam utwór będzie odtwarzany w całym domu albo w każdym pomieszczeniu będzie odtwarzane coś innego. Co więcej, w tym samym pomieszczeniu można sparować dwa głośniki Harman Kardon Citation ONE MK III tworząc bezprzewodowy system stereo.

Przydatną funkcjonalnością jest również Asystent Google, z którym można rozmawiać, aby odtwarzać muzykę, podcasty, wiadomości czy radio internetowe – wszystko za pomocą głosu. Wystarczy powiedzieć „Hej Google”, aby rozpocząć. Natomiast w trosce o prywatność użytkownika mikrofony Harman Kardon Citation można z łatwością włączać i wyłączać, zapewniając bezpieczeństwo i poufność zgodnie z potrzebami. Wskaźniki LED umożliwiają szybkie sprawdzenie obecnego stanu mikrofonów.

Aktualizacje oprogramowania i uaktualnienia są automatycznie pobierane, a następnie instalowane w systemie. Dodatkowo bezpłatna aplikacja Google Home dla systemów iOS i Android pozwala łatwo skonfigurować każdy z głośników Harman Kardon Citation i zarządzać nimi. Wszystkie głośniki obsługują zarówno połączenia Wi-Fi 2,4 GHz, jak i 5 GHz.

 

Cena: 939 zł

pl.HARMANKARDON.com

tekst red./mat prasowe

zdjęcia mat. prasowe

Poprzednie

Następne