Harman Kardon Citation Multibeam 1100. Soundbar z Dolby Atmos

Soundbar Harman Kardon Citation Multibeam 1100 w sprzedaży w Polsce.

Na jego pokładzie znajdziemy firmową technikę Multibeam oraz dekodowanie sygnału Dolby Atmos. Wyposażony jest on w jedenaście przetworników, w tym dwa w kanałach skierowanych w górę (wymóg Dolby Atmos). Jak czytamy w materiałach prasowych, „soundbar Harman Kardon Citation MultiBeam 1100 zapewnia bogaty bas i głęboki, kinowy dźwięk przestrzenny 3D”, a „eleganckie wzornictwo doskonale pasuje do pięknego dźwięku”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Soundbar jest kompatybilny z głośnikami obsługującymi asystenta głosowego, co pozwala sterować muzyką za pomocą głosu. Zapewnia on dostęp do ponad 300 serwisów muzycznych online poprzez AirPlay, Alexa MRM i Chromecast built-in. Sygnał można przesyłać bezprzewodowo przez Bluetooth. Dzięki temu użytkownik może słuchać na nim również ulubionej muzyki.

Producent zainwestował również w wygląd soundbara – od tkaniny Kvadrat z prawdziwej wełny po metaliczne detale: „Dzięki ponadczasowemu wzornictwu Citation MultiBeam 1100 idealnie komponuje się z każdym typem telewizora i dopełnia wystrój domu”.

System oferuje układ poprawy czytelności dialogów (technika Harman PureVoice), a kalibracja dźwięku pozwala dopasować go do konkretnego pomieszczenia. System Citation MultiBeam 1100 jest zgodny z najnowszymi telewizorami na rynku, oferując dekodowanie Dolby Atmos oraz  Ultra HD 4K Pass-Through z technologią Dolby Vision. Wielofunkcyjny jasny wyświetlacz dotykowy LCD ma zapewnić intuicyjną konfigurację, a także umożliwia kontrolę nad tym, co jest odtwarzane.

Harman Kardon Citation Multibeam 1100 pozwalana skorzystanie z dodatkowych głośników z serii Citation, takich jak subwoofery Sub lub Sub S, aby stworzyć system wielokanałowy w konfiguracji 5.1.2.

Cena: 4799 zł

pl.HARMANKARDON.com

tekst red/mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne