Goldmund Telos 690 ⸜ wzmacniacz zintegrowany

Szwajcarska firma Goldmund wprowadziła do oferty nowy model wzmacniacza zintegrowanego.

Telos 690 zastępuje model Telos 590 NG. Jest cięższy od poprzednika i dysponuję większą mocą, 250 W przy 8 i 320 W przy 4 Ω. Podstawą zasilania są dwa transformatory toroidalne mocy 350 W i zespół kondensatorów o łącznej pojemności 46 000 µF.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Nowa integra integra Goldmunda oferuje nie tylko wejścia analogowe (x 5), ale i cyfrowe, w tym USB obsługujący sygnał o częstotliwości próbkowania do 384 kHz i głębi bitowej 32, sygnał DSD do DSD128, a także  optyczne i cyfrowe wejścia koncentryczne Toslink S/PDIF. Producent pisze:

Telos 690 został wykonany z dbałością o szczegóły i jest przykładem zaangażowania Goldmund w mechanikę precyzyjną. Poprawiona struktura panelu nie tylko wzmacnia obudowę wzmacniacza, ale także poprawia mechaniczne uziemienie i możliwości rozpraszania wibracji, podnosząc każdą interakcję ze wzmacniaczem do niezwykłego doświadczenia sensorycznego.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dostępny w charakterystycznym dla Goldmund srebrnoszarym kolorze, Telos 690 ma dodawać, jak pisze producent, „szczyptę wyrafinowanej elegancji do każdej konfiguracji audio, ucieleśniając idealne połączenie stylu i treści”. Urządzenie dostarczane jest w profesjonalym kejsie, zapewniający mu bezpieczne podróżowanie.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena: £ 32 500 | $ 36 250

GOLDMUND.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne