ERZETICH Charybdis. Słuchawki magnetostatyczne

Słoweńska firma wprowadza do sprzedaży słuchawki Charybdis.

Misja marki, założonej w 2012 roku przez Blaža Erzetiča, była prosta – „tworzyć unikalne i ręcznie robione słuchawki i sprzęt, który pozwala słuchać muzyki tak, jak powinna ona brzmieć, a jednocześnie zapewniać wizualną wypowiedź własną”. Blaž, będąc muzykiem, dobrze rozumiał potrzeby swoich klientów, dlatego jego konstrukcje są naprawdę wyjątkowe. W „High Fidelity” testowaliśmy kilka modeli tej firmy, na przykład → MANIA.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W komunikacie prasowym czytamy:

Nowe słuchawki Charybdis pomagają melomanom i muzykom unosić się na falach czystości i doskonałego dźwięku w połączeniu z niezrównanym komfortem noszenia. Stworzony przy użyciu technologii planarno-magnetycznej, Charybdis zwiastuje nową erę osobistego sprzętu audio, która nie jest mitem. Idealne połączenie jakości dźwięku i komfortu – słuchawki te są najnowszym dodatkiem do wyjątkowej gamy Erzetich.

Słuchawki wyposażono w przetworniki magnetostatyczne oraz w grube nauszniki wykonane z weluru lub skóry, które mają zapewnić „łatwe ustawienie bez względu na to, jak długo trwa sesja odsłuchowa”. Wyprodukowane w UE słuchawki Charybdis są wykonywane – jak mówi producent – zgodnie z najbardziej wyśrubowanymi specyfikacjami. Ich zewnętrzna część wykonana została z aluminium frezowanym na maszynach CNC.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Konstrukcja tych słuchawek została poprawiona, ​​aby zapewnić dojrzały dźwięk, który kładzie nacisk na muzykę, jednocześnie zachowując własny charakter — mówi właściciel Blaž Erzetič. Zostały one opracowane z myślą o doświadczonych melomanach, którzy chcą cieszyć się ulubionymi utworami bez żadnych kompromisów.

Wczesnym latem słuchawki Charybdis spotkają się ze wzmacniaczem Scylla, który został specjalnie zaprojektowany jako ich uzupełnienie.

www.ERZETICH-AUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne