Divine Acoustics GALILEO na XX-lecie „High Fidelity”

Już są – specjalnie przygotowane z tej okazji nóżki antywibracyjne.

Jak pisaliśmy w relacji z wystawy High End 2024 w Monachium, z okazji XX-lecia naszego magazynu firma Divine Acoustics przygotowała dwadzieścia kompletów nóżek w nieco innym wykończeniu. Mechanicznie nie różnią się od wersji podstawowej.

Pakowane są w pudełka o czerwonym kolorze, zamiast niebieskiego, na których naniesiono dużą naklejkę z informacją: „Limited Edition celebrating the 20th anniversary of HighFidelity.pl”. Znajdziemy na niej również logo rocznicowe oraz ręcznie wpisywany numer porządkowy, od 1 do 20. Jest tu również podpis właściciela firmy i numer seryjny.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
⸜ Pan PIOTR GAŁKOWSKI, właściciel i konstruktor Divine Acoustics z dwoma zestawami nóżek „rocznicowych” w redakcji „High Fidelity” – jeden z zestawów może się znaleźć w państwa systemie

Po otwarciu pudełka widzimy trzy stopy antywibracyjne Galileo – to znakomite elementy antywibracyjne, na których w redakcji spoczywa odtwarzacz Ayon Audio CD-35 HF Edition – zresztą model przygotowany na 15. rocznicę naszego magazynu.

Na górnej ściance nóżek naniesiono, ponownie, rocznicowe logo „XX | HighFidelity.pl”, a pod nim numer porządkowy setu; pośrodku znalazła się nutka. Kolejne logo zobaczymy po wyjęciu nóżek – zostało ono naniesione na miedzianej, bocznej taśmie, wraz z informacją, że jest to wersja „Limited Edition”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jeden set zostaje na pamiątkę w redakcji, a drugi, z numerem 20/20, będzie nagrodą dla szczęśliwego/ej czytelnika/czki. Zamierzamy go wręczyć w czasie wystawy Audio Video Show 2024 w Warszawie. Nie wiemy jeszcze, dokładnie kiedy, ani co będzie potrzebne, aby stać się posiadaczem tych wyjątkowych nóżek, ale będziemy państwa na bieżąco informować, kiedy tylko coś ustalimy.

Jeśli jeszcze go państwo nie czytali, zapraszamy do lektury testu podstawowej wersji nóżek Galileo, który znajdą państwo → TUTAJ. A już 16 lipca w teście z okładki – platforma antywibracyjna CASSINI, której częścią są nóżki o których mowa, a która znalazła się na okładce naszego lipcowego numeru.

 

»» HIGH FIDELITY ma już XX lat!

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

www.DIVINEACOUSTICS.com

tekst redakcja

foto redakcja

galeria

«●»

Poprzednie

Następne