DENON DHT-S517. Soundbar z dźwiękiem 3.1.2 Dolby Atmos oraz bezprzewodowym subwooferem

Firma Denon wprowadziła do sprzedaży nowy soundbar DHT-S517 z bezprzewodowym subwooferem, który dekoduje i odtwarza dźwięk przestrzenny Dolby Atmos 3D. Materiały prasowe mówią, że  DHT-S517 został „starannie zaprojektowany i precyzyjnie dostrojony przez Denon Sound Masters, aby zapewnić poruszający duszę bas, krystalicznie czyste dialogi i otaczający dźwięk przestrzenny 3.1.2”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W soundbarze zastosowano siedem przetworników: głośniki wysokotonowe lewego/prawego kanału i głośniki średniotonowe kanału centralnego oraz dwa głośniki skierowane w górę. System ten współpracuje z bezprzewodowym subwooferem.

Gdy producenci telewizorów zaczęli tworzyć coraz cieńsze ekrany o wysokiej rozdzielczości i doskonałej jakości obrazu, miejsce na głośniki uległo znacznemu zmniejszeniu, co skutkowało niższą jakością dźwięku – powiedział Trip Randall, prezes Denona.

Dzięki naszemu najnowszemu soundbarowi DHT-S517 natychmiast poprawisz brzmienie swojego kina domowego uzyskując dźwięk 3D i przekonasz się, że Twoje wrażenia płynące z rozrywki zdecydowanie zmienią się na lepsze. Potrzeba sprawdzonej marki, takiej jak Denon, aby zapewnić tak spektakularny oraz immersyjny dźwięk, a wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze urządzeniu, które jest kompatybilne z każdym telewizorem.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Technika

Za pomocą dołączonego kabla HDMI dźwięk z dowolnego telewizora Smart TV lub innego kompatybilnego źródła jest przesyłany do soundbaru za pośrednictwem funkcji HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC). Użytkownicy mogą kontrolować głośność soundbaru za pomocą pilota do telewizora. Telewizory które nie oferują HDMI ARC można podłączyć przez cyfrowe wejście optyczne. Istnieje również dodatkowe wejście HDMI 4K UHD do bezpośredniego podłączenia multimedialnych urządzeń źródłowych HDMI do soundbaru.

DHT-S517 zapewnia bezprzewodowy dostęp do ulubionych treści za pośrednictwem połączenia Bluetooth z dowolnym „inteligentnym” urządzeniem.

Jak informuje producent, technika Denon Dialogue Enhancer zaimplementowana w modelu DHT-S517 „poprawia zrozumiałość dialogów w filmach, wiadomościach, sporcie i innych treściach”.

Denon DHT-S517 oferuje cztery tryby dźwięku: filmowy, muzyczny, Pure i nocny. W trybie Pure przetwarzanie dźwięku przestrzennego i inne parametry zostają wyłączone, aby zapewnić najkrótszą ścieżkę sygnału.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Cena i dostępność

Soundbar Denon DHT-S517 z bezprzewodowym subwooferem jest dostarczany w komplecie z kablami HDMI i optycznym. System DHT-S517 jest dostępny w sprzedaży w cenie detalicznej 1899 zł.

 

www.DENON.com

tekst red./mat. prasowe

zdjęcia mat. prasowe

Poprzednie

Następne