Chord Company Epic. Zwory głośnikowe

Brytyjski specjalista, firma Chord Company, wprowadza do sprzedaży nowe zwory głośnikowe.

Zwory głośnikowe z serii Epic, zostały zaprojektowane „w celu poprawy prasowanych metalowych łączników, powszechnie dostarczanych z większością głośników z gniazdami bi-wire” – mówi producent.

Nowe łącza głośnikowe Epic są ręcznie budowane w fabryce w Wiltshire na bazie kabla głośnikowego EpicXL Chorda i są zakończone niedawno wprowadzonymi do oferty wtykami ChorAlloy, co – jak zapewnia producent – przekłada się na mniejsze zniekształcenia intermodulacyjne i oferuje wykończenie styków wolne od nalotów.

Kabel EpicXL użyty do stworzenia łączy głośnikowych Epic firmy Chord Company łączy w sobie elementy kabli głośnikowych z wyższej półki, Signature Reference/XL i Epic; sufiks „XL” oznaczający użycie przez firmę dielektryka XLPE (usieciowany polietylen).

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Dostępne w zestawach po cztery nowe zwory głośnikowe Epic mają indywidualnie ekranowane, posrebrzane wtyki, folię ekranującą o dużej gęstości z oplotem pokrywającym 95% oraz izolację XLPE. Dostępne są w powlekanych ChorAlloy 4 mm wtykach bananowych lub widełkowych, we wszystkich konfiguracjach. Zwory mają długość 28 cm, ale na zamówienie dostępne są również niestandardowe długości.

Cena: £150

CHORD.co.uk

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne