CH Precision Sync I/O. Łącze dla zegara taktującego

Szwajcarska firma CH Precision zaprezentowała nową wersję płytki do synchronizacji zegara taktującego Sync I/O.

Płytka ta jest modułem wsuwanym do urządzeń cyfrowych tej firmy – odtwarzacza/transportu SACD D1.5, przedwzmacniacza/DAC-a C1.2 DAC i wzmacniacza zintegrowanego I1 (z wewnętrznym przetwornikiem cyfrowo-analogowym). Ponieważ jest to moduł wsuwany do tylnej ścianki, ​​nowa płyta Clock Sync jest prostym dodatkiem do istniejącego produktu lub zamiennikiem poprzedniej płyty Sync I/O.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Główne cechy
  • Nowa płyta synchronizacji zegara kompatybilna ze wszystkimi obecnymi komponentami cyfrowymi CH Precision.
  • Znaczna redukcja emitowanego szumu dzięki:
  1. Wewnętrzne wyjście niskonapięciowego sygnału różnicowego (LVDS) do urządzenia, w którym zamontowana jest płytka synchronizacji zegara.
  2. Nowa, czterowarstwowa płytka drukowana, która umożliwia użycie kompletnych płaszczyzn uziemienia po obu stronach obwodu zegara.
  3. Możliwość wykorzystania nieużywanych wyjść zegarowych 75 Ω.
  • Wybór połączenia 75 Ω lub 50 Ω (bez połączenia High Z).
  • Ta sama cena, jak za poprzednią płytkę Sync I/O.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
⸜ Stara i nowa płytka Sync I/O

Płytka ta umożliwia zoptymalizowaną synchronizację zegara między urządzeniami cyfrowymi CH Precision lub zastosowanie zewnętrznego zegara, takiego jak T1 Time Reference. Pomimo, że oferuje ona te same gniazda i wygląda niemal identycznie jak poprzednia wersja, nowa płyta wprowadza szereg ważnych nowych funkcji i udogodnień oraz zapewnia znaczną redukcję emitowanego szumu, osiąga niższy poziom jittera z przychodzącego sygnału zegara i poprawia kompatybilność z zegary główne innych firm. Jak pisze producent, rezultatem jest “znacznie poprawiona jakość, z łatwymi do wykazania zaletami brzmieniowymi”.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
⸜ Przedwzmacniacz/DAC CH Precision C1.2 DAC

Nowa płytka zegara jest częścią polityki firmy CH Precision polegającej na ochronie inwestycji klientów, umożliwiając poprawę jakości i utrzymywanie pełnej aktualności produktów już znajdujących u audiofilów. Zmodyfikowana płyta gwarantuje, że D1.5, C1.2 i I1 pozostają na samym szczycie jakości cyfrowego dźwięku.

Właściciele, którzy zwrócą istniejące płytki Sync I/O, mogą skorzystać z programu wymiany za 50%, oferty, która będzie obowiązywać do 31 maja 2024 r. Istniejące płytki muszą zostać zwrócone do firmy CH Precision, aby kwalifikować się do w/w promocji. Promocja ta dotyczy również płyt wymienianych w ramach aktualizacji D1 do D1.5 lub C1 do C1.2.

Cena

Przy cenie 1500 USD (obowiązują ceny lokalne) cena nowej płytki Clock Sync pozostaje taka sama jak płyty Sync I/O.

www.CH-PRECISION.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne