Cambridge Audio wprowadzi do sprzedaży nowe odtwarzacze plików AXN10 i MXN10

Brytyjska firma Cambridge Audio wprowadziła do sprzedaży AXN10 i MXN10, dwa nowe odtwarzacze plików, w których znajdziemy rozwiązania konstrukcyjne zarówno znane z serii StreamMagic, jak i nowe.

W komunikacie prasowym czytamy:

Od radia internetowego, przez usługi strumieniowego przesyłania muzyki, aż po Twoją własną cyfrową kolekcję muzyki, nowe dedykowane odtwarzacze serwują wszystko w dobrym stylu, oferując również prostą obsługę za pomocą aplikacji StreamMagic.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Pełnowymiarowy AXN10 w limitowanej edycji dołącza do otwierającej ofertę serii AX, dodając do niej opcję strumieniowego przesyłania muzyki. Z kolei MXN10 oferuje te same funkcje w bardziej kompaktowej obudowie, dzięki czemu będzie dyskretnym i łatwym sposobem na dodanie strumieniowania do dowolnego systemu muzycznego – producent zakłada, że pozwoli on również na unowocześnienie zestawu vintage.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W Cambridge Audio wierzymy w oferowanie naszym słuchaczom wyboru; ważne jest, aby oferować różnorodne drogi do muzyki, którą kochasz. Cieszymy się, że możemy rozszerzyć rodzinę StreamMagic o jeszcze większą liczbę słuchaczy na całym świecie — mówi dyrektor generalny Cambridge Audio, Stuart George.
Ceny

Cambridge Audio AXN10 będzie dostępny w cenie 2990 zł, a MXN10 w cenie 2490 zł.

www.CAMBRIDGEAUDIO.com

tekst red./mat. prasowe

zdjęcia mat. prasowe

 

 

 

Poprzednie

Następne