Bricasti Design M1 II. Nowa wersja DAC-a

Bricasti Design M1 II. Nowy DAC

Audiofast, polski dystrybutor urządzeń amerykańskiej marki Bricasti Design, informuje o wprowadzeniu do sprzedaży nowej wersji przetwornika cyfrowo-analogowego M1 II.

Nazwa firmy Bricasti Design powstała z zestawienia imion jej założycieli: Biana Zolnera i Caseya Dowella. Zarówno Brian, jak i Casey, to doświadczeni zawodowcy w branży pro audio. Pracując dla firmy Lexicon, zaprojektowali i zbudowali procesory pogłosowe 480L i 960L, które na wiele lat wyznaczyły standardy brzmieniowe i stały się niedoścignionym wzorcem dla innych producentów. Do dziś urządzenia te są obecne w największych, najbardziej liczących się studiach nagraniowych.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Już na pierwszy rzut oka widać, że w serii M1 II zmieniono nieco wygląd produktów. Od strony technicznej, jak czytamy w komunikacie prasowym, M1S2 koncentruje się na prostocie konstrukcji i zawiera wiele nowych rozwiązań, w tym najnowszy procesor MDx, nowe podwójne liniowe zasilacze o wyższym natężeniu prądu i większe kondensatory. Wszystko to mieści się w ręcznie wykonanej obudowie, wyfrezowanej z litego aluminium, która jest o wiele wyższa i standardowo wyposażona w te same nóżki, co M1SE.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Urządzenia Bricasti dostępne są w trzech wariantach wykończenia: Classic, Argento i Platinum.

Cena: 66 420 + 5 540 (moduł transportu plików Roon Ready)

www.BRICASTI.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne