Bartosz Pacuła „High-end. Dlaczego potrzebujemy doskonałości”. Książka dostępna na e-booku

22 marca tego roku nakładem prestiżowego wydawnictwa Znak Horyzont do sprzedaży trafiła debiutancka książka Bartosza Pacuły: „High-end. Dlaczego potrzebujemy doskonałości”.

Do tej pory była ona dostępna w sprzedaży wyłącznie w wersji papierowej, ale obecnie oferta została poszerzona o opcję dla osób korzystających z czytników e-booków. High-end… można nabyć we wszystkich największych sklepach z e-bookami, między innymi na Woblinku (→ TUTAJ) czy Virtualo (→ TUTAJ).

Warto przy okazji wspomnieć, że książka trafiła niedawno na atrakcyjną promocję. W internetowej księgarni Znak można ją nabyć za 26,99 zł (→ TUTAJ).

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jeżeli ktoś wciąż zastanawia się nad zakupem, warto zapoznać się z dwoma darmowymi fragmentami publikacji, które zostały udostępnione dzięki uprzejmości SIW Znak. Jeden z nich – podejmujący problem ukazywania audiofilów w mediach głównego nurtu – ukazał się na początku marca na łamach „High Fidelity” (→ TUTAJ); drugi, przybliżający wstęp do książki, można znaleźć na stronie wydawnictwa (→ TUTAJ).

Opis wydawcy
Mniej znaczy więcej. 
Ludzka kreatywność nie zna granic. Wynalazki i wprowadzane innowacje technologiczne mają oszczędzać nasz czas. Na całym świecie trwa wyścig o tempo i obniżanie kosztów produkcji. Nie ma znaczenia, czy jest to pieczywo, bawełniana koszula czy samochód. Ludzi zastępują roboty i maszyny, które nie popełniają błędów. Szybciej, więcej, taniej.
Stop!
Zwolnijmy i zróbmy krótki rachunek sumienia. Ile z tych przedmiotów zepsuło się i nie można już ich naprawić? Jaki koszt przy takiej eksploatacji zasobów ponosi środowisko? Czy obcowanie z takimi rzeczami sprawia nam przyjemność?
W tej nieustannej pogoni zapominamy, że nic nie zastąpi pracy ludzkich rąk. Wysoka jakość i trwałość wymagają rzemieślniczej dokładności. Poznajmy ludzi i wejdźmy do ich warsztatu, w którym nadają rzeczom „duszę”.

www.ZNAK.com.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne