Startuje blog o HIGH-ENDZIE

Wywstartował blog o HIGH-ENDZIE

2.04.2023, miała miejsce premiera bloga BARTOSZA PACUŁY, autora wydanej przez Znak Horyzont książki High-end. Dlaczego potrzebujemy doskonałości. Strona w całości zostanie poświęcona fenomenowi high-endu, stanowiąc rozwinięcie tematów podejmowanych w publikacji.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jak zdradził nam autor, koncepcja wyboru osobistego bloga nie jest przypadkowa:

Kilkukrotnie zwrócono mi uwagę, że największą siłą mojej książki jest jej osobisty ton. To opowieść, która chce być równocześnie wiarygodna i zajmująca, bez udawania, że jestem niezależnym obserwatorem omawianego przez siebie zjawiska. High-end we wszelkich odmianach to moja pasja, miałem okazję zetknąć się z wieloma jego odmianami: i dokładnie to chcę przekazać czytelnikowi książki – a teraz także i bloga.

Blog „High-end” można znaleźć → TUTAJ. Już teraz na stronie dostępny jest pierwszy wpis, podejmujący problematykę różnicy pomiędzy high-endem a luksusem (więcej → TUTAJ).

Przypomnijmy, że książka High-end. Dlaczego potrzebujemy doskonałości jest dostępna między innymi w salonach sieci Empik czy Świat Książki, można ją także nabyć internetowo, między innymi poprzez Empik (→ TUTAJ), Księgarnię Znak (→ TUTAJ) czy Bonito (→ TUTAJ). Niebawem do sprzedaży trafi także wersja cyfrowa (ebook): o jej premierze poinformujemy w osobnym wpisie.

HIGHEND.org.pl

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

galeria

«●»

Poprzednie

Następne