Balanced Audio Technology VK-80t. Lampowy wzmacniacz mocy

Balanced Audio Technology wprowadza na rynek nowy wzmacniacz mocy VK-80t.

To w lampowe urządzenie jest w pełni zbalansowane i – jak mówi producent – „znajdziemy w nim wiele nowoczesnych rozwiązań”:

Od pierwszego stopnia wzmocnienia wykonanego na lampach SuperTube 6H30, przez obwód zabezpieczający wykonany bez bezpieczników, i automatyczny układ biasu, a na wysokoprądowych triodach wyjściowych 6C33C-B kończąc, zastosowano po to tylko by osiągnąć wspaniałe brzmienie we współpracy z dowolnymi kolumnami głośnikowymi.

Model VK-80t to wzmacniacz zintegrowany VK-80i bez seksji przedwzmacniacza; o VK-80i pisaliśmy → TUTAJ.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Firma przypomina, że znana jako „diabełek” lampa 6C33C-B oferuje „wielokrotnie większą wydajność prądową’”  niż każdy z wariantów lamp tetrodowych 6550/KT90 stosowanych w większości tradycyjnych konstrukcji lampowych. Dzięki wykorzystaniu tej samej wysokoprądowej triody 6C33C-B, która BAT umieścił we flagowym wzmacniaczu mocy REX 3, model VK-80t może się pochwalić wysoką wydajność prądową, wymaganą do wysterowania nawet trudnych do pokonania kolumn o bardzo niskiej impedancji. VK-80t ma moc wyjściową 2 x 60 W lub 1 x 120 W w wersji zmostkowanej, a maksymalny pobór mocy wynosi 800 W.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

  Cena: 59 999 zł

 

BALANCEDAUDIO.net

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

galeria

«●»

Poprzednie

Następne