AURALiC ALTAIR G1.1 & ARIES G1.1. Nowe wersje transportu i odtwarzacza plików

Mająca swoją siedzibę w Hongkongu firma AURALiC zaprezentowała dwa nowe produkty: transport plików audio ALTAIR G1.1 oraz odtwarzacz plików audio ARIES G1.1.

Nowe urządzenia korzystają podstawy o dużej masie, w kolorze satynowo-srebrnym, która wcześniej stosowana była w droższej serii G2.1. Jak mówi producent, podstawa ta ma poprawić estetykę produktu i poprawić właściwości tłumiące obudowy. Druga zmiana dotyczy łączności bezprzewodowej – obydwa urządzenia oferują teraz AirPlay 2. W transporcie ALTAIR G1.1 możemy teraz zainstalować wewnętrzną pamięć. Urządzenia kosztują 3249 USD każde.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

W materiałach prasowych czytamy:

Zaprojektowane zgodnie z rygorystycznymi standardami, ARIES G1.1 i ALTAIR G1.1 doskonale sprawdzają się w dzisiejszym wymagającym środowisku strumieniowania muzyki w wysokiej rozdzielczości. Zaprojektowana i konsekwentnie modernizowana platforma Lightning służąca do strumieniowego przesyłania danych jest liderem w branży od czasu jej premiery w 2014 roku. Skoncentrowane na zapewnieniu najlepszego możliwego dźwięku i wyjątkowego doświadczenia użytkownika, przesyłanie strumieniowe Lightning zawiera kilka unikalnych funkcji, takich jak pamięć podręczna, odtwarzanie i zgrywanie płyt CD oraz bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe do 384 PCM i DSD512.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Xuanqian Wang, dyrektor generalny firmy, dodaje:

Dzięki tym poprawkom nasze produkty z serii G1.1 będą nadal dominować w swoich kategoriach pod względem technologii i funkcjonalności, zapewniając najlepszy dźwięk z plików z tego typu produktów dostępnych na rynku”.

us.AURALIC.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne