Audio Video Show 2022 – w tym roku w październiku

Po latach pandemicznej przerwy warszawska wystawa Audio Video Show powraca.

W dniach 28-30 października Audio Video Show 2022 ponownie zagości na PGE Narodowym oraz w hotelach Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip. Na odwiedzających czeka: 160 sal prezentacyjnych, 600 marek, ponad 150 wystawców – to wszystko w ciągu trzech dni.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Do startu 24. edycji Audio Video Show – drugiej co do wielkości w wystawy sprzętu audio i video oraz kina domowego w Europie – zostało trzydzieści siedem dni. Jak informuje organizator, 150 wystawców już czyni przygotowania do montażu 600 marek w lożach PGE Narodowego i apartamentach hoteli Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip.

W komunikacie prasowym czytamy:

Audio Video Show od lat szczyci się tym, że odwiedzający mogą nie tylko obejrzeć najnowsze urządzenia audio i video: słuchawki, telewizory, projektory, głośniki, urządzenia i systemy audio od 100 zł do 5 milionów złotych, ale osobiście zapoznać się z ich możliwościami.
Na Audio Video Show słucha się i ogląda bez presji czasu, porównuje możliwości urządzeń ze wszystkich pułapów cenowych, poznaje najdroższy sprzęt na świecie, często sprowadzony do Polski tylko na tę okazję albo przegląda setki czarnych płyt na największej giełdzie winyli w kraju i przy okazji kupuje „białe kruki.” To czas na delektowanie się dźwiękiem w warunkach zbliżonych do domowych, miejsce rozmów o muzyce i obrazie w najwyżej jakości, wymianę poglądów na seminariach i prelekcjach.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Adam Mokrzycki, pomysłodawca i organizator wystawy, mówi:

Cieszymy się niezmiernie, że wracamy po latach pandemicznej przerwy w doborowym składzie, z nową energią i jeszcze większą ofertą wystawową dla zwiedzających. Restart eventu po trzech latach przerwy jest zawsze wyzwaniem, ale dzięki ugruntowanej pozycji Audio Video Show na rynku impreza wraca w pełnej skali, z kompletem wystawców polskich i zagranicznych.
Mamy nadzieję, że 24. edycja wystawy będzie okazją nie tylko do zaprezentowania nowości rynkowych z dziedziny audio, video czy kina domowego, ale też do próby odpowiedzi na pytania, jak zmieniły się w czasie pandemii preferencje miłośników audio i co ma do zaproponowania miłośnikom dobrego dźwięku rynek muzyczny” –Jak co roku na Audio Video Show nie zabraknie premierowych spotkań z muzykami, wykładów znanych osobistości ze świata dobrego dźwięku i obrazu, czy największej w Polsce strefy słuchawek.
Kiedy
  • Piątek, 28 października 2022 ⸜ 12:00 – 20:00
  • Sobota, 29 października 2022 ⸜ 10:00 – 20:00
  • Niedziela, 30 października 2022 ⸜ 10:00 – 18:00
Gdzie
  • PGE Narodowy ⸜ Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa
  • Hotel Radisson Blu Sobieski ⸜ Plac Artura Zawiszy 1, Warszawa
  • Hotel Golden Tulip ⸜ ul. Towarowa 2, Warszawa

www.AVSHOW.pl

«●»

Poprzednie

Następne