Audio-Technica Sound Burger. Przenośny gramofon w trzech kolorach

Na rynku jest już przenośny gramofon Sound Burger firmy Audio-Technica.

Oficjalna premiera nowej wersji tego przenośnego gramofonu miała miejsce 31 maja. Przypomnijmy, że w listopadzie zeszłego roku ten japoński producent zaprezentował limitowaną edycję modelu AT-SB2022. Okazją do wznowienia tej, pochodzącej z lat 80., konstrukcji było 60-lecie firmy.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Reakcja na limitowaną edycję przenośnego gramofonu Sound Burger z okazji 60-lecia była po prostu niezwykła mówił Gary Boss, dyrektor ds. marketingu Audio-Technica US. Słyszeliśmy głośno i wyraźnie frustrację tych, którzy mieli nadzieję kupić jeden z tych gramofonów, ale nie mogli tego zrobić. Chociaż nowy model, który pojawi się wiosną, nie będzie miał numerowanej plakietki z okazji 60. rocznicy, koloru i opakowania wersji limitowanej, będzie szerzej dostępny. Mamy nadzieję, że fani Sound Burger będą równie podekscytowani nowym modelem i że zainspiruje on kolejne pokolenie entuzjastów analogu.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Teraz przyszedł na to czas. Audio-Technica wprowadziła do sprzedaży gramofon w trzech kolorach: czarnej, białej oraz żółtej. Gramofon ma zasilanie akumulatorowe (naładowanie starcza na 12 godzin pracy), system sprężynowy, przytrzymujący ramię we właściwym położeniu i wyposażony jest w łącze Bluetooth. Sygnał wypuścimy również przez wyjście RCA. Mały talerz został wykonany z odlewanego aluminium, a gramofon przychodzi z wkładką AT typu MM ATN3600L. Gramofon ładujemy przez gniazdo USB, a w komplecie jest kabel do ładowania oraz przejściówka z RCA do mini-jack 3,5 mm.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Cena

Sound Burger (AT-SB727) kosztuje 199,99 funtów.

www.AUDIO-TECHNICA.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne