Abyss Diana DZ ⸜ przenośne słuchawki planarne

Producent znany z wysokiej klasy słuchawek planarnych proponuje swoją topowy model przenośny.

Jak pisze polski dystrybutor, firma MIP, Abyss Diana DZ to słuchawki będące w pewnym sensie naturalną ewolucją serii Diana. A przy tym „korzystają one z najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie przetworników” z oznaczeniem „DZ” o wielkości 63 mm i impedancji 50 Ω. I dalej:

Nowe przetworniki w modelu Diana DZ oferują niewiarygodną wręcz, jak na słuchawki przenośne, rozdzielczość przekazu. Dlatego Abyss Diana DZ niewątpliwie zainteresują wszystkich tych, którzy oczekują pełnego realizmu prezentacji w prawdziwie przenośnym wydaniu.  
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Ich waga nie jest wysoka, i – bez padów – wynosi 315 g. Sprawia to, że Abyss Diana DZ to najlżejsze słuchawki z całej przenośnej serii Diana. A przy tym – jak czytamy – dzięki zastosowaniu najnowszych, opracowanych od podstaw przetworników DZ – są także „modelem o najlepszym jak do tej pory brzmieniu”. A to dlatego, że:

Oferują nie tylko niezrównaną – dzięki zastosowaniu pełnowymiarowych driverów – dynamikę czy bas, ale mają też wiele innych zalet. Nowy model oferuje przede wszystkim niezrównany realizm przekazu oraz oddanie całego dźwiękowego planktonu. Świetnie przekazuje zarówno duże skoki dynamiki, jak i całą masę uporządkowanych mikrodetali. Na dodatek ma też w naturalny sposób nasyconą barwę oraz świetny bas, który może nawet być punktem odniesienia w świecie słuchawek planarnych.
Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering

Jak zapewnia producent, Abyss Diana DZ mają nas uwieść nie tylko dźwiękiem, ale też wyglądem i wykonaniem. Do wyboru mamy wykończenia takie, jak New Zealand Abalone lub Forged Carbon. Możemy też wybrać wegańską wersję padów, które wykonane są z materiałów, które nie pochodzą od zwierząt. Ponadto dostępne są także pady wentylowane zmieniające charakterystykę basu.

Słuchawki przychodzą z kablem, jak czytamy, „najwyższej klasy”, firmy JPS Labs. Do wyboru mamy wersję z wtykami 3,5 mm, 4-pinowym XLR lub Pentaconn 4,4 mm. Dodatkowo dostajemy też specjalne etui, które przyda się w podróży i zabezpieczy nasze słuchawki.

Studio Christoph Stickel Mastering | foto: CH Mastering
Dostępność i cena

Słuchawki Abyss Diana DZ dostępne są już w sieci sklepów HiFiPRO/MP3Store w cenie 18 995 zł.

eu.ABYSS-HEADPHONES.com

tekst red./mat. prasowe

foto mat. prasowe

«●»

Poprzednie

Następne